Czy psycholog przystępujący do wykonania badania osoby ubiegającej się o wpis lub posiadającej wpis na listę kwalifikowanych... - OpenLEX

Czy psycholog przystępujący do wykonania badania osoby ubiegającej się o wpis lub posiadającej wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej powinien wymagać przedstawienia przez tą osobę wniosku/skierowania oraz złożenia oświadczenia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 28 listopada 2019 r.
Autor odpowiedzi: Kwiatkowska Monika
Odpowiedzi udzielono: 28 kwietnia 2016 r.

PYTANIE

Czy psycholog przystępujący do wykonania badania osoby ubiegającej się o wpis lub posiadającej wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej powinien wymagać przedstawienia przez tą osobę wniosku/skierowania oraz złożenia oświadczenia (załącznik nr 1 do rozporządzenia w sprawie badań lekarskich i psychologicznych osób ubiegających się o wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej)?

Jak powinien wyglądać wyżej wymieniony wniosek/skierowanie oraz czy psycholog pozostawia wyżej wymienione dokumenty w swojej dokumentacji czy badany przedstawia je jedynie do wglądu?

Czy istnieje wzór formularza, na którym lekarz przeprowadzający badanie psychiatryczne osoby obiegającej się o wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej, wydaje swoje orzeczenie?

Jaki jest koszt takiego badania według nowych przepisów?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX