Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Bartosiewicz Adam
Odpowiedzi udzielono: 1 lipca 2010 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Rolnik sprzedał 3 krowy innemu rolnikowi dwa dni po ich zakupie.

Czy ww. transakcja korzysta ze zwolnienia w podatku dochodowym od osób fizycznych?

Czy zgodnie z art. 2 u.p.d.o.f. mógł sprzedać krowy bez obowiązku zapłaty podatku dochodowego dopiero po upływie 2 miesięcy?

Czy podlegają zwolnieniu od podatku dochody ze sprzedaży przez rolnika kiszonki?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację