Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Kaczorowska-Kossowska Iwona
Odpowiedzi udzielono: 28 listopada 2018 r.

PYTANIE

Czy przewodniczącym zespołu kontroli zakażeń szpitalnych może być osoba zatrudniona w szpitalu tylko na podstawie umowy o pracę?

Czy jest możliwość zatrudnienia takiej osoby w ramach umowy cywilnoprawnej?

Czy zatrudnienie osoby w ramach umowy cywilnoprawnej nie jest sprzeczne z art. 15 ust. 3 ustawy z 5.12.2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi?

Czy konieczne jest przeprowadzenie konkursu?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?