Czy przepisy o obowiązkowym podwyższaniu pensji mają zastosowanie do wynagrodzeń zasadniczych stażystów i rezydentów? - OpenLEX

Czy przepisy o obowiązkowym podwyższaniu pensji mają zastosowanie do wynagrodzeń zasadniczych stażystów i rezydentów?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kwiatkowska Monika
Odpowiedzi udzielono: 9 sierpnia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy lekarz rezydent powinien mieć wpisaną w umowie o pracę grupę zawodową zgodnie z art. 5a u.s.u.n.w.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX