Czy przepis art. 7 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług dotyczy także przekazywania towarów osobom prawnym i spółkom... - OpenLEX

Czy przepis art. 7 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług dotyczy także przekazywania towarów osobom prawnym i spółkom cywilnym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 30 czerwca 2011 r.
Autor odpowiedzi: Kłos Piotr
Odpowiedzi udzielono: 14 kwietnia 2011 r.

PYTANIE

Czy przepis art. 7 ust. 4 ustawy o podatku od towarów i usług dotyczy także przekazywania towarów osobom prawnym i spółkom cywilnym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?