Czy przekazanie informacji do SIM jest równoznaczne ze spełnieniem obowiązków wynikających z § 3 ust. 1 r.d.m.? - OpenLEX

Czy przekazanie informacji do SIM jest równoznaczne ze spełnieniem obowiązków wynikających z § 3 ust. 1 r.d.m.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Twarowski Adam
Odpowiedzi udzielono: 2 stycznia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy jeżeli karta informacyjna z leczenia szpitalnego, karta odmowy i informacja dla lekarza kierującego są indeksowane w P1, to czy można uznać wymóg przekazania tych dokumentów za pomocą środków komunikacji elektronicznej, określony w § 3 ust. 1 r.d.m., za spełniony?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX