Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kowalski Radosław
Odpowiedzi udzielono: 21 grudnia 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Firma z Niemiec wykonała dla polskiego przedsiębiorcy usługę hostingową. Przedsiębiorca chciałby tę usługę odsprzedać. Czy ma obowiązek zgłosić się do VAT?

Na dzień dzisiejszy przedsiębiorca korzysta ze zwolnienia z VAT na podstawie art.113 i jest podatnikiem unijnym (VAT-UE).

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?