Czy przed wydaniem decyzji o czasowym odbiorze zwierząt burmistrz powinien powiadomić stronę o wszczęciu postępowania? - OpenLEX

Czy przed wydaniem decyzji o czasowym odbiorze zwierząt burmistrz powinien powiadomić stronę o wszczęciu postępowania?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Krudysz Marcin
Odpowiedzi udzielono: 16 lutego 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy przed wydaniem decyzji o czasowym odbiorze zwierząt zgodnie z art. 7 ust. 3 ustawy z 21.08.1997 r. o ochronie zwierząt (Dz.U. z 2020 r. poz. 638) - dalej u.o.z. burmistrz powinien powiadomić stronę o wszczęciu postępowania?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX