Czy przed przystąpieniem do użytkowania hali produkcyjnej stolarki drewnianej trzeba zawiadomić Wojewódzkiego Inspektora... - OpenLEX

Czy przed przystąpieniem do użytkowania hali produkcyjnej stolarki drewnianej trzeba zawiadomić Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska na podstawie innych przepisów niż ustawa - Prawo budowlane?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 10 października 2019 r.
Autor odpowiedzi: Czajka-Marchlewicz Bogna
Odpowiedzi udzielono: 14 czerwca 2012 r.

PYTANIE

Inwestycja jest przedsięwzięciem wymienionym w rozporządzeniu w sprawie przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko w § 3 ust. 1 pkt 48 oraz pkt 52 lit. b. Wójt wydał decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach o braku potrzeby przeprowadzania oceny oddziaływania na środowisko. Budowa dobiega do końca.

Czy przed przystąpieniem do użytkowania hali produkcyjnej stolarki drewnianej trzeba zawiadomić Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska na podstawie innych przepisów niż ustawa - Prawo budowlane i jakie to są przepisy?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?