Czy prowadzący działalność gospodarczą w zakresie usług spa oraz masaży może korzystać ze zwolnienia z VAT na podstawie art. 43... - OpenLEX

Czy prowadzący działalność gospodarczą w zakresie usług spa oraz masaży może korzystać ze zwolnienia z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 19c u.p.t.u.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kowalski Artur
Odpowiedzi udzielono: 4 lipca 2016 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie usług spa oraz masaży. Zabiegi wykonywane są w salonie masażu. Usługi spa opodatkowane są 23% stawką VAT. Masaże wykonuje pracownik posiadający dyplom technika masażysty uzyskanego w Medycznym Studium Masażu Leczniczego. W ofercie mamy różne rodzaje masaży wykonywane różnymi technikami np. masaż sportowy, klasyczny, masaże wykonywane za pomocą kamieni itp.

Czy wszystkie masaże wykonywane przez technika masażystę mogą korzystać ze zwolnienia z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 pkt 19 lit. c u.p.t.u.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX