Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 18 września 2020 r.
Autor odpowiedzi: Chruszcz Adrian
Odpowiedzi udzielono: 8 maja 2020 r.

PYTANIE

Czy projekt instalacji gazowej dla budynku mieszkalnego powinien zawierać informacje o obszarze oddziaływania obiektu (inwestycji)?

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z 25.04.2012 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (Dz.U. z 2018 r. poz. 1935) - dalej r.z.f.p.b. powinien zawierać w części opisowej informacje i dane wskazane w § 8 ust. 2 pkt 5, 6 i 7 r.z.f.p.b. ze względu na to, że urządzenie będzie służyło obiektowi.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?