Czy procedurę wzajemnego uznania stosuje się do homeopatycznych produktów leczniczych? - OpenLEX

Czy procedurę wzajemnego uznania stosuje się do homeopatycznych produktów leczniczych?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kwiatkowska Monika
Odpowiedzi udzielono: 9 kwietnia 2019 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy procedura wzajemnego uznania na podstawie art. 19 Prawa farmaceutycznego znajduje zastosowanie do homeopatycznego produktu leczniczego zarejestrowanego w innym państwie Unii Europejskiej?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX