Czy pracownikowi instytucji kultury można dofinansować udział w kursie z języka obcego? - OpenLEX

Czy pracownikowi instytucji kultury można dofinansować udział w kursie z języka obcego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kosicki Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 16 listopada 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy instytucja kultury, podległa finansom publicznym, może dofinansować pracownikom kurs nauki języka obcego i czy taki wydatek może być potraktowany jako niecelowy z art. 44 ust. 3 ustawy o finansach publicznych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX