Czy pracownikom sądów lub prokuratury w okresie zawieszenia należy wypłacać nagrody jubileuszowe? - OpenLEX

Czy pracownikom sądów lub prokuratury w okresie zawieszenia należy wypłacać nagrody jubileuszowe?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: SKALSKA MAGDALENA
Odpowiedzi udzielono: 14 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy pracownikom sądów lub prokuratury w okresie zawieszenia na podstawie art. 12b ustawy z 18 grudnia 1998 r. o pracownikach sądów i prokuratury (Dz.U. z 2018 r. poz. 577) należy wypłacać nagrody jubileuszowe, o których mowa w art. 16 tej ustawy?

Jeżeli tak – kiedy należy wypłacić takim pracownikom te nagrody?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX