Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Ambroziewicz Maciej
Odpowiedzi udzielono: 25 sierpnia 2014 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy przyjmując do pracy pracownika ochrony wpisanego na listę kwalifikowanych pracowników, legitymującego się ważnymi badaniami lekarskimi i psychologicznymi, konieczne jest skierowanie tej osoby na profilaktyczne badania przed dopuszczeniem do pracy?

Czy zawarta informacja w ustawie o ochronie osób i mienia art. 33a ust. 3 jest jednoznaczna z tym, iż nie ma potrzeby kierowania pracownika ochrony na badania profilaktyczne?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?