Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2018 r.
Autor odpowiedzi: Ambroziewicz Maciej
Odpowiedzi udzielono: 11 stycznia 2016 r.

PYTANIE

Jak powinien zachować się pracodawca na prośbę nowego pracodawcy, by przekazać oryginały zaświadczenia lekarskiego o zdolności do pracy?

Czy w związku z treścią art. 229 § 11 k.p. należy przekazać te dokumenty?

Sytuacja powstała w związku z przejściem pracowników z oddziałów spółki do centrali.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?