Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 4 września 2018 r.
Autor odpowiedzi: Nieć Anna
Odpowiedzi udzielono: 18 maja 2018 r.

PYTANIE

Czy powiatowy program ochrony środowiska uchwalany przez radę powiatu ma status "przepisów prawa miejscowego"?

A zatem czy niezgodność zamierzonego sposobu postępowania z odpadami przez wnioskodawcę z zapisami powiatowego programu ochrony środowiska, może stanowić przesłankę do odmowy udzielenia zezwolenia zgodnie z art. 46 ust. 1 pkt 3 ustawy z 14.12.2012 r. o odpadach - dalej u.o.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację