Czy powiat może sfinansować zadanie związane z regulacją poboczy i rowów ze środków z opłat i kar za korzystanie ze środowiska?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Nagórek Marcin
Odpowiedzi udzielono: 15 lipca 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy powiat ze środków z opłat i kar za korzystanie ze środowiska może w ramach art. 400a ust. 1 pkt 2 lub pkt 42 ustawy Prawo ochrony środowiska tj. mającej na celu zapewnienie właściwej gospodarki wodnej, sfinansować zadanie związane z regulacją poboczy i rowów?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów dostęp testowy