Czy podwyżki dotyczą lekarzy specjalistów, którzy także inne rodzaje świadczeń realizują u tego samego świadczeniodawcy? - OpenLEX

Czy podwyżki dotyczą lekarzy specjalistów, którzy także inne rodzaje świadczeń realizują u tego samego świadczeniodawcy?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kaczorowska-Kossowska Iwona
Odpowiedzi udzielono: 2 września 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy ustawa z 5.07.2018 r. o zmianie ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych oraz niektórych innych ustaw w art. 4 ust. 3 pkt 1 dotyczy lekarzy zatrudnionych w POZ, którzy jednocześnie dyżurują w szpitalu?

W strukturę szpitala wchodzą poradnie i POZ. Lekarki specjalistki z pediatrii zatrudnione w POZ pełnią dyżury na oddziale pediatrycznym szpitala, który wchodzi w skład SP ZOZ.

Czy lekarki mogą złożyć zobowiązania i otrzymać podwyżkę?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?