Czy podatnik świadczący usługi menadżerskie dla kontrahenta z Irlandii Północnej ma obowiązek rejestracji do VAT UE? - OpenLEX

Czy podatnik świadczący usługi menadżerskie dla kontrahenta z Irlandii Północnej ma obowiązek rejestracji do VAT UE?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Krywan Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 8 sierpnia 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy podatnik świadczący usługi menadżerskie dla kontrahenta z Irlandii Północnej ma obowiązek rejestracji do VAT UE?  Podatnik korzysta ze zwolnienia na podstawie art. 113 ustawy o VAT.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX