Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2013 r.
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 1 kwietnia 2011 r.

PYTANIE

Czy podatnik rozpoczynający działalność gospodarczą polegającą na prowadzeniu punktu totolotka, sprzedaży prasy i papierosów, musi od razu być podatnikiem VAT czynnym?

Czy w świetle art. 113 u.p.t.u. obowiązuje go limit obrotów, po przekroczeniu którego będzie musiał być obligatoryjnie podatnikiem VAT?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?