Czy po wyroku TSUE z 15 kwietnia 2021 r. w sprawie C-935/19 norma wynikająca z art. 112b ustawy o VAT nie może być stosowana... - OpenLEX

Czy po wyroku TSUE z 15 kwietnia 2021 r. w sprawie C-935/19 norma wynikająca z art. 112b ustawy o VAT nie może być stosowana wobec żadnego podatnika bez względu na jego udział bądź brak udziału w oszustwie podatkowym?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kica Jolanta
Odpowiedzi udzielono: 6 maja 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy po wyroku TSUE z 15 kwietnia 2021 r. w sprawie C-935/19 norma art. 112b ustawy o VAT nie może być stosowana wobec żadnego podatnika bez względu na jego udział bądź brak udziału w oszustwie podatkowym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX