Czy po uwzględnieniu nowych dowodów przedstawionych przez podatnika po zapoznaniu się przez niego z aktami sprawy, należy po raz drugi wysłać postanowienie w sprawie zapoznania się z materiałem dowodowym?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Siekierski Łukasz
Odpowiedzi udzielono: 14 czerwca 2024 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Podatnik po otrzymaniu postanowienia dot. wypowiedzenia się w sprawie zebranego materiału dowodowego (art. 200 Ordynacji podatkowej), zapoznał się z materiałem dowodowym oraz złożył wniosek o uwzględnienie innych dokumentów w sprawie.

Czy po uwzględnieniu nowych dowodów należy po raz drugi wysłać postanowienie w sprawie zapoznania się z materiałem dowodowym?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX