Czy po stwierdzeniu nieważności pozwolenia na budowę może wystąpić całkiem nowy inwestor, na którego nie była wydana... - OpenLEX

Czy po stwierdzeniu nieważności pozwolenia na budowę może wystąpić całkiem nowy inwestor, na którego nie była wydana unieważniona decyzja?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kopytowska Maria
Odpowiedzi udzielono: 27 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w ramach postępowania z art. 37 ust. 2 pkt 2 ustawy z 7.07.1994 r. Prawo budowlane (Dz.U. z 2021 r. poz. 2351) – dalej pr. bud. po stwierdzeniu nieważności pozwolenia na budowę może wystąpić całkiem nowy inwestor, na którego nie była wydana unieważniona decyzja?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX