Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2016 r.
Autor odpowiedzi: Mikulska-Nawacka Marta
Odpowiedzi udzielono: 25 lipca 2016 r.

PYTANIE

Gmina jako zadanie własne ma w obowiązku utrzymanie czystości w gminie. W naszym przypadku, jest to kwota powyżej 30.000 euro.

Czy możemy to zlecić spółce z o.o. ze 100% udziałem naszej gminy, bez przeprowadzania procedury przetargowej?

Jeśli tak, to na jakiej podstawie?

Czy można takie zamówienia traktować jako "in house" i po wejściu w życie nowelizacji p.z.p. w dniu 28 lipca 2016 r. zastosować art. 67 ust. 1 pkt 12 p.z.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?