Czy pacjent SPZOZ jest konsumentem? - OpenLEX

Czy pacjent SPZOZ jest konsumentem?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Grzegrzółka Robert
Odpowiedzi udzielono: 4 maja 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy pacjent SPZOZ jest konsumentem w rozumieniu art. 221 k.c.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX