Czy otrzymana przez grupę producencką dotacja na zakup gruntu będzie korzystała ze zwolnienia w CIT? - OpenLEX

Czy otrzymana przez grupę producencką dotacja na zakup gruntu będzie korzystała ze zwolnienia w CIT?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Ziółkowski Paweł
Odpowiedzi udzielono: 19 marca 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy otrzymana przez grupę producencką dotacja na zakup gruntu na którym będzie budowana nieruchomość będzie korzystała ze zwolnienia na podstawie art.17 ust. 1 pkt 21 lub art. 17 ust.1 pkt 48 u.p.d.o.p.?

Gruntu nie amortyzuje się.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?