Czy Ośrodek Pomocy Społecznej ma obowiązek tworzyć plan działalności? - OpenLEX

Czy Ośrodek Pomocy Społecznej ma obowiązek tworzyć plan działalności?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Nagórek Marcin
Odpowiedzi udzielono: 8 czerwca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy Ośrodek Pomocy Społecznej ma obowiązek tworzyć plan działalności wskazany w art. 70 ustawy z 27.08.2009 r. o finansach publicznych (Dz.U. z 2021 r. poz. 305)?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX