Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Eger Katarzyna
Odpowiedzi udzielono: 1 czerwca 2017 r.

PYTANIE

Czy osoby fizyczne składają informację z KRK w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 p.z.p.? Czy osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i mające wpis do CEID składają informację z KRK w zakresie określonym w art. 24 ust. 1 pkt 9 p.z.p.? W postępowaniu wykonawca złożył zaświadczenie o niekaralności dot. osoby - Jan Kowalski. Ma on wpis do CEID Jan Kowalski nazwa przedsiębiorstwa "Zdrowie". Czy taki przedsiębiorca składa również zaświadczenie z KRK dot. podmiotu zbiorowego jako jego firmy?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?