Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Tyra Bożena
Odpowiedzi udzielono: 8 lipca 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy osoba ucząca się w szkole dla dorosłych, policealnej ma prawo do świadczenia dobry start w roku szkolnym 2020/2021?

Czy świadczenie przysługuje zgodnie z § 2 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 lipca 2019 r.: "W przypadku ubiegania się o świadczenie dobry start w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2019/2020: 1) na dziecko uczące się w szkole dla dorosłych lub w szkole policealnej, 2) przez osobę uczącą się, która uczy się w szkole dla dorosłych lub w szkole policealnej (...)"?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?