Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny do: 31 sierpnia 2017 r.
Autor odpowiedzi: Jabłoński Mariusz
Odpowiedzi udzielono: 27 stycznia 2017 r.

PYTANIE

Czy osoba prowadząca działalność gospodarczą w zakresie administrowania nieruchomościami we wspólnotach mieszkaniowych jest zwolniona z obowiązku rejestracji do VAT?

Jeżeli tak, to czy po przekroczeniu kwoty 200.000 zł przychodu (na podstawie art. 113 ust. 1 u.p.t.u.) podlega rejestracji?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację