Czy organizacja związkowa może wystąpić o informacje na temat zasad wynagradzania zleceniobiorców i menadżerów zatrudnionych na... - OpenLEX

Czy organizacja związkowa może wystąpić o informacje na temat zasad wynagradzania zleceniobiorców i menadżerów zatrudnionych na kontraktach cywilnoprawnych?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Podgórska-Rakiel Ewa
Odpowiedzi udzielono: 3 marca 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

W spółce oprócz osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę są także zleceniobiorcy oraz osoby na kontraktach cywilnoprawnych.

Czy organizacja związkowa może - w oparciu o art. 28 ustawy o związkach zawodowych - wystąpić o informacje na temat zasad wynagradzania zleceniobiorców i menadżerów zatrudnionych na kontraktach cywilnoprawnych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX