Czy organ powinien przenieść wszystkie decyzje na rzecz nowego inwestora, czy tylko decyzję pierwotną na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Jędrzejczak-Syrek Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 24 listopada 2014 r.

PYTANIE

Do wydziału administracji budowlanej wpłynął wniosek o przeniesienie decyzji o pozwoleniu na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Z informacji jakie posiada organ wynika, iż inwestor na rzecz którego została wydana decyzja w trakcie budowy uzyskał zmiany do pozwolenia na budowę na podstawie art. 36a ustawy - Prawo budowlane oraz decyzje odrębne związane z budową.

Czy organ powinien przenieś wszystkie decyzje na rzecz nowego inwestora czy tylko decyzję pierwotną na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access