Czy organ ma obowiązek udostępnić policji wykaz osób, które mają zezwolenie na charta? - OpenLEX

Czy organ ma obowiązek udostępnić policji wykaz osób, które mają zezwolenie na charta?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Posański Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 9 stycznia 2023 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy możemy przekazać policji wykaz osób, którzy mają zezwolenie na charta?

Policja złożyła wniosek na podstawie art. 14 ust. 1, art. 15 ust. 1 pkt 6, art. 20 ust. 1c ustawy z 6 kwietnia 1990 r. o policji.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX