Czy organ administracji geologicznej może na podstawie art. 159 ustawy Prawo geologiczne i górnicze wydać decyzję nakazującą... - OpenLEX

Czy organ administracji geologicznej może na podstawie art. 159 ustawy Prawo geologiczne i górnicze wydać decyzję nakazującą odtworzenie pasów ochronnych w przypadku ich naruszenia?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Król Lidia
Odpowiedzi udzielono: 26 października 2012 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy organ administracji geologicznej może na podstawie art. 159 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze (Dz. U. Nr 163, poz. 981) - dalej pr. geol. wydać decyzję nakazującą odtworzenie pasów ochronnych w przypadku ich naruszenia?

W jaki sposób powinna przebiegać procedura administracyjna w sprawie wydania decyzji?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?