Czy OPS ma obowiązek przeprowadzania szczegółowego wywiadu środowiskowego na wniosek Prokuratury, w przypadku, gdy osoba nie... - OpenLEX

Czy OPS ma obowiązek przeprowadzania szczegółowego wywiadu środowiskowego na wniosek Prokuratury, w przypadku, gdy osoba nie jest świadczeniobiorcą Ośrodka?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Januszewska Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 23 września 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy OPS ma obowiązek przeprowadzania szczegółowego wywiadu środowiskowego na wniosek Prokuratury, która powołuje się na art. 69 paragraf 1 w związku z art. 67 ustawy z 28.01.2016 r. - Prawo o prokuraturze w przypadku, gdy osoba nie jest świadczeniobiorcą Ośrodka?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?