Czy od umowy darowizny gmina może naliczyć opłatę planistyczą na skutek uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania... - OpenLEX

Czy od umowy darowizny gmina może naliczyć opłatę planistyczą na skutek uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Różycki Karol
Odpowiedzi udzielono: 8 listopada 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy od umowy darowizny gmina może naliczyć opłatę planistyczą na podstawie art. 36 ust. 4, art. 37 ust. 1 i 6 ustawy z 27.03.2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. z 2021 r. poz. 741 ze zm.), na skutek uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX