Czy od 2013 r. na fakturach VAT nie można umieszczać adnotacji "VAT rozlicza nabywca"?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne
Autor odpowiedzi: Krywan Tomasz
Odpowiedzi udzielono: 24 stycznia 2013 r.

PYTANIE

Czy od 2013 r. na fakturach VAT nie można umieszczać adnotacji "VAT rozlicza nabywca"?

Czy właściwe jest określenie "odwrotne obciążenie na podstawie art. 120 ustawy o VAT i art. 313 dyrektywy"?

Jaki opis należy podawać na fakturach VAT dot. usług świadczonych na rzecz kontrahentów w UE? Do tej pory wpisywano stawkę VAT "NP" z dopiskiem "opodatkowane poza terytorium RP" - poz. 21 i 22 deklaracji VAT-7.

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access