Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2009 r.
Autor odpowiedzi: Kusio-Szalak Iwona
Odpowiedzi udzielono: 31 maja 2005 r.

PYTANIE

Do 30 kwietnia 2004 r. usługi świadczone pomiędzy gospodarstwami pomocniczymi, jednostkami budżetowymi i zakładami budżetowymi były zwolnione od podatku VAT.

Czy od 1 maja 2004 r. usługi świadczone przez zakład budżetowy (wojewódzka samorządowa jednostka organizacyjna) na rzecz samorządowych jednostek budżetowych są zwolnione z VAT? Czy art. 160 ustawy z dnia 11 marca 2004 r. o podatku od towarów i usług ma zastosowanie do samorządowych zakładów budżetowych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?