Czy obywatelowi Ukrainy przysługuje KDR, gdy decyzja wojewody została wydana w oparciu o art. 114 ust. 1, art. 98, art. 104 ust. 1 i art. 118 ust. 1 ustawy o cudzoziemcach?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Gawarkiewicz Żanetta
Odpowiedzi udzielono: 3 września 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy obywatelowi Ukrainy przysługuje Karta Dużej Rodziny, gdy decyzja wojewody została wydana w oparciu o art. 114 ust. 1, art. 98, art. 104 ust. 1 i art. 118 ust. 1 ustawy o cudzoziemcach?

Decyzja wojewody w przypadku dzieci została wydana w oparciu o art. 187 pkt 7, art. 98, art. 104 ustawy o cudzoziemcach.

Pobyt czasowy:

- ojciec wnioskodawca do 01.09.2022 r.,

- matka i dzieci do 30.11.2022 r.

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access