Czy obowiązek zamieszczenia w BZP ogłoszenia o wykonaniu umowy dotyczy również umów zawartych przed 1.01.2021 r., a... - OpenLEX

Czy obowiązek zamieszczenia w BZP ogłoszenia o wykonaniu umowy dotyczy również umów zawartych przed 1.01.2021 r., a zakończonych po wejściu w życie nowego PZP?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Bieńko Monika
Odpowiedzi udzielono: 29 czerwca 2021 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy obowiązek zamieszczenia w BZP ogłoszenia o wykonaniu umowy (art. 267 ust. 2 pkt 8 nowego PZP) dotyczy również umów zawartych przed 1.01.2021 r. a zakończonych po wejściu w życie nowego PZP?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX