Czy niewyrażenie zgody na poprawę omyłki, o której mowa w art. 87 ust. 2 pkt 3 p.z.p. musi być na piśmie? - OpenLEX

Czy niewyrażenie zgody na poprawę omyłki, o której mowa w art. 87 ust. 2 pkt 3 p.z.p. musi być na piśmie?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2020 r.
Autor odpowiedzi: Bieńko Monika
Odpowiedzi udzielono: 13 czerwca 2011 r.

PYTANIE

Czy brak wyrażenia zgody na poprawę omyłki, o której mowa w art. 87 ust. 2 pkt 3 ustawy p.z.p., skutkujący odrzuceniem oferty zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 7 ustawy p.z.p., należy rozumieć jako sprzeciwienie się wprost dokonaniu poprawy omyłki, czy także w przypadku braku reakcji na poprawę omyłki?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?