Czy nauczycielowi szkoły feryjnej można przydzielić godziny nadliczbowe?

Pytania i odpowiedzi
Status:  Aktualne
Autor odpowiedzi: Handzlik Marta
Odpowiedzi udzielono: 10 maja 2023 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy w przypadku nauczyciela szkoły feryjnej w kwestii godzin nadliczbowych (nie ponadwymiarowych) zastosowanie mają przepisy art. 151 do 151'6 Kodeksu pracy? Czy jeszcze jakieś inne przepisy to regulują?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX