Czy nauczycielowi ponownie zatrudnianemu w szkole należy wydać informację o przechowywaniu dokumentacji pracowniczej? - OpenLEX

Czy nauczycielowi ponownie zatrudnianemu w szkole należy wydać informację o przechowywaniu dokumentacji pracowniczej?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Fota Magdalena
Odpowiedzi udzielono: 15 marca 2022 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Nauczyciel pracował w szkole podstawowej na podstawie kolejnych umów o pracę od 01.09.2018 r. do 31.08.2019 r., od 01.09.2019 r. do 31.08.2020 r., od 01.09.2020 r. do 31.08.2021 r. i od 01.09.2021 r. do 06.03.2022 r. Czy należy wydać mu informację z art. 94-6 k.p.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX