Czy nauczycielowi należy się dodatkowe wynagrodzenie roczne za 2022 r.? - OpenLEX

Nowość Czy nauczycielowi należy się dodatkowe wynagrodzenie roczne za 2022 r.?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Piszko Agata
Odpowiedzi udzielono: 22 stycznia 2023 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy nauczycielowi zatrudnionemu o okresach 01.03.2022 r. - 28.03.2022 r., 01.04.2022 r. - 29.04.2022 r. oraz 03.10.2022 r. - 28.10.2022 r. na podstawie art. 10 ust. 7, należy się dodatkowe wynagrodzenie roczne za 2022 r.?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX