Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Kosiarz Agnieszka
Odpowiedzi udzielono: 6 listopada 2018 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Nauczycielka szkoły podstawowej (placówka feryjna) podczas wakacji przebywała na zwolnieniu lekarskim w terminie 24.07.2018 r. -14.08.2018 r. W okresie wakacji pracownik był w pracy w radach pedagogicznych w dniach 28.06.2018 r., 30.08.2018 r., 31.08.2018 r. (obecność potwierdzona na listach obecności). Pracownik twierdzi, że należy mu się urlop uzupełniający. Czy to prawda? Jak w tej sytuacji wygląda interpretacja art. 64 pkt 4 ustawy Karta Nauczyciela?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX? Zamów prezentację