Czy nauczyciel zatrudniony na podstawie art. 15 ust. 6 pr. ośw. może realizować ścieżkę awansu zawodowego?

Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lisowski Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 12 lipca 2020 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy nauczyciel zatrudniony na podstawie art. 15 ust. 6 pr. ośw. może realizować ścieżkę awansu zawodowego?

ODPOWIEDŹ

Full content available after logging in to LEX

Log in to LEX | Don't use LEX programs yet? Order test access