Pytania i odpowiedzi
Status: Aktualne
Autor odpowiedzi: Lisowski Krzysztof
Odpowiedzi udzielono: 15 grudnia 2017 r., stan prawny dotychczas nie uległ zmianie

PYTANIE

Czy nauczyciel (mężczyzna) urodzony w czerwcu 1953 r. będzie mógł po 31.08.2018 r. skorzystać z art. 88 KN? W czerwcu 2018 r. ten nauczyciel ukończy 65 lat. Jeżeli by chciał popracować dłużej to będzie mógł np. w 2019 r., czy później przechodząc na emeryturę mieć ją naliczaną według zasad wynikających z przechodzenia na emeryturę z art. 88 KN?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?