Czy naliczona opłata drogowa tzw. winieta (korzystająca ze zwolnienia zgodnie z art. 31 ust. 1 pkt 2 ustawy o rehabilitacji)... - OpenLEX

Czy naliczona opłata drogowa tzw. winieta (korzystająca ze zwolnienia zgodnie z art. 31 ust. 1 pkt 2 ustawy o rehabilitacji) jest kosztem podatkowym ZPCH na gruncie podatku dochodowego od osób fizycznych?

Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 20 lipca 2012 r.
Autor odpowiedzi: Jurek Marek
Odpowiedzi udzielono: 7 kwietnia 2011 r.

PYTANIE

Czy naliczona opłata drogowa tzw. winieta (korzystająca ze zwolnienia zgodnie z art. 31 ust. 1 pkt 2 ustawy o rehabilitacji) jest kosztem podatkowym ZPCH na gruncie podatku dochodowego od osób fizycznych?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

| Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?