Pytania i odpowiedzi
Status: Nieaktualne, stan prawny na: 31 grudnia 2019 r.
Autor odpowiedzi: Nieć Anna
Odpowiedzi udzielono: 15 lutego 2019 r.

PYTANIE

Czy należy wykreślić podmiot wpisany do rejestru BDO, który złożył wniosek o wykreślenie oraz podał informację, że jest to zawieszenie działalności?

Podmiot, który w 2018 r. otrzymał numer rejestrowy BDO, na początku 2019 r. złożył wniosek o wykreślenie z rejestru BDO. Do wniosku o wykreślenie dołączono informację, że jest to zawieszenie działalności. Natomiast art. 60 ust 1 ustawy z 14.12.2012 r. o odpadach – dalej u.o. mówi o złożeniu wniosku o wykreślenie w przypadku trwałego zaprzestania wykonywania działalności.

Czy w takim przypadku należy wykreślić podmiot z rejestru BDO?

ODPOWIEDŹ

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Zaloguj się do LEX | Nie korzystasz jeszcze z programów LEX?